Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Včelí zázrak ako doplnok výživy.

Včelí zázrak ako doplnok výživy.

style=“text-align:justify; ; margin:0cm 0cm 8pt“>Čisto prírodné produkty ponúkané vo forme výživových doplnkov predstavujú významnú pomoc pre podporu zdravia ľudí, a preto sú na trhu veľmi žiadané. Niektorým sa pripisujú aj vlastnosti, ktoré nie sú úplne pravdivé, alebo sa iba zveličuje ich účinok. No sú aj také, ktoré sú overené stáročiami užívania a o ich pozitívnych účinkoch nikto nepochybuje. K takýmto skvelým produktom patrí aj včelia materská kašička.

Ide o čistý produkt mladých včiel a v úli včiel je táto látka najvýživnejšou potravou pre včely, ale hlavne pre ich včeliu kráľovnú. Získavanie materskej kašičky z úľov včiel je náročnejšie ako získavanie medu, ale účinky tohto „zázraku“ stoja určite za túto námahu. Takto benefity jej účinkov môžu využívať všetci, ktorí o ňu prejavia záujem.

včela

Včelia materská kašička Nutrifit je produkt s toľkými pozitívnymi vlastnosťami na rôzne choroby a problémy ľudí, že iba ťažko by sme jej hľadali adekvátnu konkurenciu. Oproti vlastnostiam medu, ktoré sú všeobecne známe, nebol tento produkt ešte nikdy podrobne preskúmaný, preto o mnohých vlastnostiach neexistujú presvedčivé dôkazy. No obrovské množstvo spokojných užívateľov tejto látky hovoria určite o vysokej účinnosti materskej kašičky.

včelári

Známe sú jej priaznivé účinky pri rôznych tráviacich problémoch, pri problémoch s močovým ústrojenstvom alebo proti predčasnému starnutiu. Dnes veľmi aktuálny je účinok na celkové zvyšovanie imunity, takže takto posilnený ľudský organizmus si dokáže poradiť s množstvom problémov úplne sám. Veľmi dobré skúsenosti majú s užívaním aj starší ľudia na celkové posilnenie organizmu alebo ľudia po operáciách. Overené sú aj účinky na kvalitu pokožky, pretože materská kašička zvyšuje hladiny kolagénu v tele, čo veľmi oceňujú hlavne ženy. Včelia materská kašička je ozajstný životabudič, ktorý by mal preventívne užívať každý, okrem ľudí alergických na včelie produkty.