Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Zážitok z exkluzívnej tantry

Zážitok z exkluzívnej tantry

Tantrická masáž je skutočne čarom dotyku a vnútornej energie. Je to zmyselné uvoľnenie preťaženej mysle, stuhnutého tela a ubolenej duše. Prináša človeku unikátne potešenie, ktoré mu zaručene rozprúdi krv v žilách a zjednotí ducha s telom. A to všetko v luxusnom prostredí v spoločnosti krásnej dámy a neopakovateľne zmyselnej atmosféry. Celá masáž prebieha v pomalom rytme v tlmene osvetlenej miestnosti presiaknutej vôňou sviečok a olejov, na pozadí upokojujúcej melódie a v spoločnosti mladej pôvabnej slečny, ktorá sa o Vás postará priam dokonale.

Tantrická masáž

Skúsená masérka na Vás bude starostlivo dohliadať po celú dobu trvania masáže. Nezáleží, či sa rozhodnete pre štyridsaťpäťminútovú, šesťdesiatminútovú, stodesaťminútovú, stodvadsaťminútovú alebo stosedemdesiatminútovú tantrickú masáž. Vaša Vami zvolená Tantra Lady urobí všetko pre Váš komfort a maximálnu spokojnosť. Z perfektne odvedenej tantra masáže, ktoré robia jedine https://www.kosmas.cz/knihy/228401/jedine-to-je-presne/ v bratislavskom salóne Tantra Diamond, si odnesiete neopakovateľný zážitok a úžasný dojem z celého prostredia, ktorý si budete chcieť zas a znova zopakovať! Zaujala Vás tantrická masáž a chceli by ste sa jej v blízkej dobe zúčastniť? Pre tých, ktorí sa ju rozhodli absolvovať prvýkrát a nevedia, čo očakávať, to trochu priblížim.

Tantrická masáž

Na začiatku celej tantrickej masáže je dialóg. Personál oboznámi zákazníka s priebehom celej masáže. Zákazník dostáva priestor na kladenie otázok a vyslovenie svojich očakávaní, prípadne tajných prianí, ktoré sa masérka bude snažiť čoskoro premeniť na realitu. Po príprave sa zákazník presunie do jednej z miestností vyhradených na tantrické masáže. Krátkym uvítacím rituálom v stoji sa zákazník uvoľní a pripraví na masáž. Masérka si na dlane aplikuje olej a ležiaceho začne masírovať pomalými, letmými, avšak premyslenými a cielenými pohybmi. Po skončení celého programu je zákazníkovi dopriaty priestor a čas na oddych a predychanie množstva dychberúcich okamihov, ktoré mu boli venované zo strany jeho masérky. Následne absolvuje sprchu a od personálu si preberie milú, drobnú pozornosť ako poďakovanie za návštevu salóna.