Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Vyriešte svoj problém s erekciou

Vyriešte svoj problém s erekciou

Určite by ste si nikdy nepomysleli, že budete rozmýšľať nad tým, ako urobiť niečo pre svoj sexuálny život. Ja som bol vždy expert. Veril som tomu, že dokážem úplne všetko, takže mi bolo jasné, že som chcel, aby to tak bolo aj naďalej. Nebolo to vždy tak, ako som chcel. Niekedy som sa proste musel zastaviť a urobiť niečo preto, aby boli veci inak, aby to jednoducho všetko fungovalo inak a najhoršie to začalo byť niekoľko rokov potom, čo som sa usadil. Áno, je jasné, že to trochu irónia osudu, ale vážne je to tak a vážne som sa nad tým potreboval zamyslieť. Nie je smiešne, že je to vážne tak? Asi áno, no napriek tomu som sa rozhodol, že s tým niečo predsa len urobím. Vedel som, že to má zmysel, len som nevedel, ako to skutočne vyriešim.

dvě dívky

Občas je ťažké zistiť, čo je naozaj dôležité

Je jasné, že niekedy sú veci oveľa ťažšie, ako sa na prvý pohľad zdajú. Viete, že keď ide o dôležité veci, musíte s tým proste niečo robiť. A ja som si myslel, že keď nájdem správnu partnerku, všetky veci, ktoré boli predtým problém, sa nejakým spôsobom zmenia. Áno, je to smiešne, ale vážne som neveril tomu, že s tým prídu problémy v práci a aby toho nebolo málo aj zničený sexuálny život. Mať rodinu a snažiť sa ju udržať pokope, je skutočne veľmi dôležité.

spodní prádlo

Veril som, že keď to raz niečo dokáže zmeniť, tak je to jedine super pforce, pretože by som si nemyslel, že mi niečo také zaberie. Bavil som sa však s chlapmi, ktorí mali vo svojom živote podobný problém a povedali mi, že toto ich zachránilo pred totálnou depresiou z toho, že sa so svojou ženou nemôžu milovať. Je zvláštne, že som si užíval celý život a teraz to musím riešiť, no som rád, že s tým viem urobiť aspoň niečo. Horšie by bolo, keby som nemohol urobiť nič. Som rád, že aj keď potrebujem viagru, môžem sa spoľahnúť na to, že mi niečo pomôže.