Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Verte v silu vašej partnerky

Verte v silu vašej partnerky

Asi by ste sa mali zo všetkých síl snažiť, aby bolo všetko podľa plánu. Aspoň takto vám budú veci ľudia často podávať. Ale je jasné, že nie vždy všetko ide podľa plánu, nie vždy sa všetkému darí a nie vždy sa dá vymyslieť, ako sa čo najlepšie cítiť v každej jednej situácii. Ale keď vám ide o to, aby boli veci skutočne super a aby bolo všetko naozaj také dobré, ako to len ide, potrebujete niekoľko dôležitých vecí. Napríklad vedieť, čo má v sexe vaša partnerka rada. A hoci niektorí muži majú problém s tým, že ejakulujú veľmi rýchlo a ľahko, občas majú muži problémy aj s tým, že podporujú niečo ako podpora erekcie.

kondom

Ide o to, že väčšina žien sa v takejto situácii necíti veľmi dobre, hlavne preto, lebo sa často pre svojho partnera cíti maximálne neatrakívna. Nečakali by ste to, ale verte tomu, že to tak je, pretože nech sa deje čokoľvek, mali by ste sa proste tešiť, keď sa vám niečo takéto podarí. Asi je to smiešne, ale uveríte sami tomu, čo je pre vás naozaj úžasné len vtedy, keď to uvidíte. Asi by ste sa mali hlavne pozerať na to, čo je okolo vás a ako sa čo najlepšie cítiť v prípade, že veci celkom nejdú úplne tak, ako si to predstavujete. Asi je to smiešne, ale verte tomu, že nakoniec ide aj tak hlavne o vašu partnerku a o to, ako spolu ladíte. Väčšinou sa žena obviňuje, keď chlapovi nestojí. Myslí si, že už nevyzerá dobre, že pre neho viac nie je atraktívna a hoci to nemusí byť pravda, pre ňu je to naozaj ťažké.

vibrátor

Skúste jej preto dokázať, že to viete, skúste jej ukázať, že ste naozaj muž činu a že viete urobiť naozaj všetko, na čo si len spomenie, len v tejto chvíli máte predsa len trošku problém, ktorý ale nie je neriešiteľný. Uvidíte, že presne toto je to, čo ona potrebuje a čo vás môže posunúť v sexe tam, kam chcete ísť. Nie je to také ťažké, uvidíte. Sex je predsa len hra, tak sa ňou nemusíte až tak zaťažovať, no nie?