Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Vaše nechty sú pre vás dôležité

Vaše nechty sú pre vás dôležité

Vždy som túžila po tom, aby som mala krásne a farebné nechty. No musím povedať, že som pochádzala z rodiny, kde mi to proste nikdy nechceli dovoliť. Preto som sa ako malá nevedela dočkať dňa, kedy vyrastiem a budem sa môcť maľovať, ostrihať si vlasy a nalakovať si nechty. Boli to jedny z prvých veí, ktoré som urobila po osemnástke. Začala som sa maľovať. Začala som si farbiť vlasy. Jedine tie nechty ma nejakým spôsobom obchádzali. Preto som musela urobiť všetko preto, aby to fungovalo. Pretože keď si už raz urobiť manikúru, tak poriadne. Preto som hľadala ten najlepší spôsob, ako to naozaj urobiť a ako sa tomu skutočne venovať. Nechcela som predsa len taký obyčajný lak.

akrylové nehty

Chcela som niečo, vďaka čomu mi bude perfektne a s čím budem môcť bežne fungovať. Existuje veľmi veľa druhov manikúry a človek sa proste musí rozhodnúť pre to, čo mu najviac bude vyhovovať. A ja som bola ochotná skúsiť naozaj všetko. Začala som s lakom, pokračovala som s gél lakom a skončila som pri akryle. V tom som sa naozaj našla, pretože presne to bolo to najlepšie, čo mi jednoducho najviac vyhovovalo. A za to som bola naozaj vďačná.

sada na nehty

Ak si pri niečom musíte byť skutočne na istom, tak je to výber manikúry a mňa lákalo hlavne to, že si nebudem musieť neustále tie svoje lakovať. A to je niečo, čo bolo pre mňa maximálne dôležité. Takže som skutočne vedela, čo je pre mňa najviac dôležité a vedela som, že toto ma bude baviť. Chcem si predsa tie nechty užiť a nie sa neustále pozerať na to, ako sa mi lúpu a ako sú celé odrvené. To je skutočne niečo, o čo som nestála a bolo mi jasné, že sa z toho môžem iba tešiť. Je to niečo, čo ma skutočne baví, takže som za to viac, než len vďačná. Na nechty si teraz dávam naozaj mnohé veci, a to je fajn. Aspoň sa mám z čoho tešiť, no nie?