Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Vaše auto-naša radosť!

Vaše auto-naša radosť!

Presne tak! Pre Nás je radosť postarať sa o vaše auto! Rozumieme Vašej vášni preň, rozumieme tomu ako dlho ste po ňom túžili a ako tvrdo ste pracovali, aby ste si svojho štvorkolesového miláčika zadovážili. My máme tú istú vášeň pre autá, a práve preto sa ku každému autu správame čo najlepšie.Čierne auto v autoumyvárni.jpg
Nechajte si Vaše auto umyť u profesionálov!
Na čo by ste chodili do drahých autoumyvární, ktoré si chcú svoju prácu čo najrýchlejšie vykonať, poslať Vás domov a viac sa o Vás nezaujímať. Naše služby sú úplné iné. Vaše auto sa bude u Nás cítiť ako v nejako skrášľovacom salóne, kde bude oň dokonale postarané. My nenecháme Vaše auto len tak, my sa oň postaráme s kvalitným ručným umytím. Nemusíte sa báť toho, že by Vaše auto bolo poškodené, nemusíte sa báť o poškriabanú fasádu ani o nič podobné. U nás nájdete len profesionálnu starostlivosť, navyše rýchlu, jednoduchú, na mieru Vášmu autu šitú, ale predovšetkým za výbornú cenu.Muž umývajúci auto so žltou špongiou.jpg
Ručná autoumyváreň Dubnica nad Váhom je miesto, kde Vaše auto dostane nový šat a keď budete od Nás odchádzať, budete sa môcť pochváliť s autom, ktoré vyzerá ako nové. Bude sa blyšťať na kilometre a každý Váš známy sa bude chcieť v tomto aute povoziť! Budete jednotka na ceste.
Preto ak hľadáte ručnú autoumyváreń v Dubnici nad Váhom, ale ktorá bude mať špeciálny prístup, výborný zákaznícky servis, pripravené rady pre Vás ako sa môžete ešte lepšie postarať o svojho štvorkolesového miláčika, tak nás navštívte! Ak máte akékoľvek dotazy, alebo by ste nás radi kontaktovali pred príjazdom, tak navštívte naše webové stránky, kde sa dozviete omnoho viac! My sa už teraz na Vás a Vaše auto tešíme. Vieme, že budete jednoznačne spokojní a s radosťou nás odporučíte aj Vašim známym! Pretože my sme jednoducho najlepší v obore!