Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Užite si hrejivý dotyk

Užite si hrejivý dotyk

Dotyky sú veľmi priaznivé na ľudský organizmus. Dokazujú to aj štúdie, ktoré tvrdia, že len pri samotnom objatí sa nám zlepší nálada a uvoľnia sa endorfíny. Takých šesť alebo sedem objatí denne by mala byť povinná dávka pre každého človeka, ktorý si chce udržiavať svoje telo zdravé a plné sily. Čo potom musí s naším telom urobiť taká kvalitná a dobre odvedená masáž… Tantra masaze zanechajú vo vás presne taký ? ten pokoj a úľavu. Nielen po psychickej, ale aj po fyzickej stránke vášho tela. Prinesie úľavu celému vášmu chrámu, o ktorý sa musíte dôkladne starať, aby vám slúžil, čo najdlhšie.

girl-3713108_1920

Pri masáži nie je dôležitá len samotná technika, ale aj celé prostredie, v ktorom sa daná masáž odohráva. Sprvoti môže byť človek trochu nervózny a preto by sa mal na začiatku vedieť uvoľniť, aby sa dala masáž odviesť tak ako sa aj má. Keď sa človek nevie dôkladne uvoľniť, tak sa masérke jej práca vykonáva veľmi obtiažne. K uvoľneniu by malo prispieť dané prostredie – vôňa, hudba, príjemný hlas masérky alebo neviazaná konverzácia, ktorá pomôže prelomiť ľady medzi klientom a masérkou, ktorá si chce len starostlivo vykonať svoju prácu. Tak, aby ste boli s výsledkom viac než spokojný a vrátili sa k nej aj nabudúce.

act-3110289_1920

Pri objednávaní masáže si dokonca viete vybrať vy samy, ktorú masérku by ste chceli, takže sa nemusíte obávať toho, že by vám samotné masážne centrum vybralo zle. Výber je na vás. Môžete si zvoliť jednu a tú istú neustále alebo vystriedať všetky masérky a potom sa na základe vlastného presvedčenia rozhodnúť iba pre tú jednu, ktorá sa vám zdala najlepšia vo svojej profesii. Sú to naozajstné profesionálky – masérky, takže sa nemusíte báť, že by vám urobili na tele viac škody ako osohu. Nejedná sa o žiadne rýchlo kvasené masérky z jedno týždňových kurzov, ktoré sa tvária, že vedia ako na to a pritom nič netušia.