Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Úsmev prosím

Úsmev prosím

Radi sa fotíte? Alebo vy radi fotíte? Ak sa dáte odfotiť profesionálnemu fotografovi, či vám profesionál fotí nejakú životnú udalosť, takmer vždy vám spolu s digitálnymi fotkami odovzdá aj krabičku s nejakými kusmi vytlačených fotiek. A viete prečo profesionálny fotografovia tlačia fotky, keď aj tak všetci dnes používajú len digitálnu technológiu? Aby ste mali na čo spomínať a aby boli vaše spomienky zhmotnené. Určite sami dobre viete, že fotografie e urobené na mobilný telefón častokrát ostávajú vo fotogalérii a väčšinu z nich si už ani nepozrieme.

fotky

Fotografie však predstavujú značnú časť našej minulosti a ak ste niečo odfotili zrejme to pre vás malo aj veľký význam. Možno máte v mobile tisíce fotiek a jednoducho sa vám už tieto digitálne zábery nechcú triediť a ani neviete čo ste kedy vlastne odfotili. Alebo sa vám môže pokaziť váš mobil či notebook a o všetky fotky rýchlo prídete. Až potom si uvedomíte, že ste stratili kus spomienok, ktoré vám už nikto nevráti. Výhodou dnešnej doby je, že už vôbec nemusíte chodiť s USB kľúčom či mobilom do kamennej predajne, kde sa vyvolaniu fotiek venujú. Dnes všetko dokážete urobiť aj z pohodlia domova.

fotky

A pomôže vám s tým Fotkyzababku.sk. Na stránke Fotkyzababku.sk môžete využiť službu online vyvolania vašich digitálnych záberov a to priamo z vášho mobilu či notebooku. Vyberiete si svoje fotky, ktoré si chcete dať zvečniť, jednoducho a rýchlo ich nahráte do systému, vyberiete si veľkosť a kvalitu fotiek a môžete sa tešiť o niekoľko dní na kuriéra. Vyvolanie fotografií lacno nikdy nebolo jednoduchšie. A bola by škoda, keby vaše fotky ostali aj naďalej uložené v mobilnom aparáte. Využite službu online vyvolania fotiek na Fotkyzababku.sk. Okrem toho môžete využiť aj možnosť výroby personalizovaného fotoobrazu priamo z vášho záberu, ktorý si môžete zavesiť vo vašej domácnosti.