Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
To, čo dáme na tanier, musí byť hygienicky nezávadné
To, čo dáme na tanier, musí byť hygienicky nezávadné

To, čo dáme na tanier, musí byť hygienicky nezávadné

Dane a poplatky platíme všetci, pokuty sa takisto mnohým z nás z času na čas nevyhnú, hlavne ak nesplníme podmienky alebo nedodržiavame literu zákona. Prísne sa pokutujú nedostatky v dodržiavaní hygienických opatrení, svoje o tom vedia hlavne predajcovia či producenti potravinárskych výrobkov. Pri ich výrobe či pestovaní totiž ide o zdravie a životy ľudí.

Praktickú stránku vylepšuje aj dizajn

Každá nová prevádzka, ktorá sa venuje produkcii potravinárskych výrobkov a surovín je pod prísnym dohľadom pracovníkov z rezortu hygieny, aby boli dodržané všetky požadované podmienky pre styk potravín napríklad s plastovými prepravkami. Ovocie a zelenina sa skladujú a transportujú v prepravkách z plastu, ktorý nepredstavuje žiadne zdravotné riziko. Prepravky spoločnosti Schoeller Allibert všetkým normám vyhovujú, používajú sa opakovane a sú vhodné na ručnú aj automatizovanú manipuláciu. Stohovateľnosť, a tým pádom aj úspora priestoru pri skladovaní pomáhajú šetriť plastove prepravky na zeleninu náklady a zvyšujú efektivitu práce.

Suroviny či ovocie alebo zeleninu je možné uložiť do veľkoobjemových boxov, ktoré sa vyznačujú vysokou nosnosťou a ide o boxy typu Maxilog či BigBox. Názov Maximus nesú ventilované boxy, a tie sa predávajú najčastejšie. Praktický rozmer a skladovanie formou stohov či zasúvacie debničky na zeleninu sú vyrobené z kvalitného plastu, majú dlhú životnosť a sú veľmi ľahko udržiavateľné. Navyše, celý sortiment prepraviek na zeleninu je kompatibilný s plastovými paletami.

Nezávadnosť materiálu musí byť dodržaná

Spoločnosť sa výrobe týchto prepraviek venuje už vyše 40 rokov, okrem nich dodáva poľnohospodárom najrozličnejšie typy obalov, pre malobchod až po prepravcov.

Výhody, ktorými sa môže firma pochváliť, hovoria samy za seba, prepravky:

-dokážu vyrobiť na mieru aj v štandardných rozmeroch

-majú pevnú hmotnosť

-pri doprave a skladovaní šetria miesto

-majú certifikát pre styk s potravinami, sú hygienické, pevné a kvalitné

-odolávajú aj nepriazni počasia

-vyrábajú sa s oblými hranami a priedušnými stenami, aby zelenina vydržala čerstvá