Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Svadobné fľaše na alkohol s medailónmi

Svadobné fľaše na alkohol s medailónmi

Svadba je významnou udalosťou v živote každého človeka, a preto chce každá zamilovaná dvojica na tento deň spomínať len s tými najkrajšími spomienkami. Prípravy na tento deň sú však skôr náročnejšie a väčšinou spôsobia budúcim mladomanželom nejednu vrásku na čele. Často sa popri plánovaní a vybavovačiek ohľadom vybratia ideálneho termínu, najlepšieho miesta a ostatných súvisiacich vecí, vyskytnú nemalé komplikácie. Aj z toho dôvodu je vhodné takto významný deň plánovať naozaj dostatočne vopred, aby sa prípadné komplikácie dali včas vyriešiť. Každý svadobný pár si predstavuje tému svojej svadby inak, a preto niekomu postačuje jednoduchosť a tradície, ako je čepčenie, rozbíjanie skla a únos nevesty a opačne, iná dvojica sníva o veľkolepej modernej svadbe. Veľmi dôležitou súčasťou svadieb je práve výzdoba, ktorá im dodáva svoje čaro. Krásne jemné či výraznejšie farby, nádherná kvetinová výzdoba a množstvo iných ozdobných detailov, ktoré ohúria každého hosťa, nemôžu na svadobnej hostine chýbať.

svadobný obrad

Tradíciou, ktorú s obľubou dodržiavajú takmer všetci budúci manželia, sú výslužky pre svojich najbližších rodinných príslušníkov a priateľov. Najčastejšie ide o menšiu krabičku svadobných koláčikov a svadobnú fľašu s alkoholom, ktorá má personalizované olepenie etiketou. Na etikete sa zväčša podľa nepísaného pravidla uvádzajú mená oboch zamilovaných ľudí, nevesty i ženícha, a okrem toho nesmie chýbať ani dátum a miesto ich veľkého dňa.

svadobná hostina

Ak sa však chcete odlíšiť od zaužívaného zvyku, môžete na etiketu umiestniť aj fotografiu či pár vrúcnych slov alebo vtipný odkaz, ktorým pobavíte svojich hostí. Momentálny trendom je však vrátane svadobnej etikety použiť aj medailón na fľaše Graphicsoul.sk, ktorý sa dá taktiež upraviť, aby na ňom boli mená nevesty a ženícha, či prípadne poďakovanie. Oproti obyčajnej fľaši vína, ktorú pravdepodobne hostia vypijú, im môžete takýmto spôsobom podarovať darček navyše, ktorý im zostane trvácny. Dokonca je takéto medailóny možné vyrobiť aj s magnetom, takže si ho následne vie každý pekne vystaviť ako pamiatku na chladničku či iné miesto.