Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
S vekom to môže ísť dole vodou

S vekom to môže ísť dole vodou

Celý život ste boli zvyknutí na to, že v posteli nepoznáte žiadne prekážky, no zrazu to nie vždy vychádza podľa vašich predstáv? Jednou z najčastejších príčin porúch erekcie, je zvyšujúci sa vek. Možno si vravíte, že predsa ešte nie ste tak starí. Vek je ale veľmi relatívna záležitosť. V podstate môžeme povedať, že naše telo starne od momentu, kedy sa narodíme. Ak sa na to nebudeme pozerať s filozofického hľadiska, tak približne od dvadsiatky telo začína naozaj fyzicky starnúť. V tomto veku začína klesať najmä produkcia hormónov. Problémy s erekciou v dôsledku veku, sa preto môžu dostaviť už od štyridsiatky.

Manželský pár vo vyššom veku

Nerobte zbytočnú paniku

Ak máte vek po štyridsiatke a v posteli takpovediac zlyháte raz, nie je na mieste robiť paniku. Príčin môže existovať milión. Niekedy stačí zlý deň v práci, alebo nadmerná únava a veci jednoducho nefungujú tak akoby mali. Ak by ste však na sebe spozorovali, že sa tieto problémy opakujú častejšie a po dlhšiu dobu, je čas aby ste ich začali riešiť.

Možno sa pýtate, čo znamená „opakujú častejšie“. Presné číslo sa uviesť samozrejme nedá. Pokiaľ však zbadáte, že sa tieto problémy objavili opakovane v priebehu niekoľkých mesiacov, môžeme povedať, že je na čase začať veci riešiť.

Žlté tabletky na lyžici

Krok za krokom

Ak nechcete ihneď bežať k lekárovi, vyskúšajte náhradu viagry. Ak po týchto tabletkách pôjde všetko ako po masle, budete vedieť, že sa nejedná o žiaden vážnejší zdravotný problém. Návšteva odborníka, však nikdy nezaškodí. Ak sa obávate toho, že niečo také nezvládnete, spomeňte si na svoju partnerku. Tá navštevuje gynekológa celý život a ešte stále je živá a zdravá.
Ak užívate lieky na vysoký krvný tlak, riedenie krvi, alebo na akékoľvek zdravotné ťažkosti týkajúce sa cievneho systému, pred tým ako začnete tabletky na erekciu užívať, nezabudnite toto rozhodnutie prekonzultovať s vašim ošetrujúcim lekárom. V tomto smere sa naozaj neoplatí riskovať.