Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Možné príčiny porúch erekcie a ako sa im čo najlepšie vyvarovať

Možné príčiny porúch erekcie a ako sa im čo najlepšie vyvarovať

Problémy s erekciou sú v mužskej spoločnosti pomerne rozšíreným problémom, ale predovšetkým strašiakom pre tých, ktorí začínajú vidieť jej príznaky tiež sami na sebe. Nevravíme, že nimi trpí 99 % chlapov, ale takisto nemôžeme konštatovať, že ide o ojedinelý problém. Táto „závada“ sa totiž stáva stále diskutovanejšou, a to najmä príchodom internetu. Z očí do očí sa o týchto nedostatkoch baví skutočne len máloktorý chlap, no vsadím sa, že webové stránky s danou tematikou sa tešia pomerne vysokej čítanosti.

spodní prádlo

Príčin, prečo vzniká porucha erekcie môže byť v skutočnosti niekoľko a môžu byť psychického ale tiež fyzického charakteru, kedy v druhom prípade je problém predsalen závažnejší, ale zasa ponúka viac riešení. V tomto druhom prípade môže okrem možnej choroby s cievami značiť tiež vznik prostaty alebo „len“ dôsledky nezdravého životného štýlu.

Zašli sme do hrozných detailov, avšak väčšinu mužov zaujíma predovšetkým odstránenie ich problému spojeného s ich sexuálnym „výkonom“. Najrizikovejšie sú ročníky, ktorým je nad päťdesiat, ale štatistiky žiaľ ukazujú, že výnimkou určite nie sú ani tridsiatnici.

puta

Tí, ktorých sa opisovaný problém netýka by danú tému takisto nemali odsunúť na kraj s pyšným vedomím, že sú niečo viac, nakoľko im to síce neprajem, ale problémy s erekciou sa môžu časom vyskytnúť aj u nich, najmä ak budú ignorovať zásady zdravého životného štýlu. Pod túto nelichotivú situáciu sa pomerne ľahko a nečakane môže podpísať nadmerné užívanie alkoholu, fajčenie, užívanie návykových tabliet, antidepresív, ale tiež nedostatok pohybu a fyzickej aktivity.

  • Životný štýl a životosprávatak môžu byť faktorom celkovej kvality vášho zdravia dnes, ale aj o niekoľko rokov. Narušenie tejto rovnováhy a narušený organizmus ide ruka v ruke okrem iných chorôb tiež s neschopnosťou vykonať kvalitný sexuálny styk.