Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Modelovanie nechtov akrygelom

Modelovanie nechtov akrygelom

Rozhodujete sa medzi nechtami gélovými a nechtami z akrygelu? Chcete vedieť čo taký akrygel obnáša?
V prvom rade sa poďme informovať o tom, čo vlastne akrygel je. Jedná sa vlastne o zmes akrylového pudru a UV gelu. Vďaka tejto zmesi sa vám dostane kúsok toho aj toho materiálu a vznikne tak vyššia tvrdosť aj pružnosť. Túto kombináciu ocenia hlavne zákazníčky, ktorým gélové nechty moc nedržia alebo majú nechty vystavené námahe. Okrem toho má akrygel samovyrovnávaciu funkciu.
Okrem toho je charakteristický tým, že nezapácha a nežltne.

manikura

Tento produkt je na trhu k dispozícii už namiešaný a v praktickom balení respektíve kelímku. Získate tak celkom hladkú zmes vhodnú na všetky typy modelovania nechtov.

Z typov si môžete vybrať prevedenie priesvitné alebo ružovo-priesvitné.
Po zakúpení tohto hotového produktu môžete začať so samotnou modelážou nechtov, ktorá obvykle prebieha vydezinfikovaním rúk, úpravou prírodných nechtov, odmastením, lepením, nanášaním vrstiev v kombinácii s používaním UV lampy, zotretím zvyšku akrygelu, pilovaním do požadovaného tvaru a znovu nanášaním a zotieraním vrstiev a zvyškov podľa potrieb a požiadavkou.

Akrygel je vhodný predovšetkým na namáhané a problematické nechty. Vďaka tomuto riešeniu získate pevný materiál, ktorý je vďaka UV gélu zároveň aj pružný. Vďaka tomu sa dokonale prispôsobí prírodnému nechtu.
Oceníte tiež jednoduchú prácu s týmto produktom a to nielen profesionálky, ale aj úplné začiatočníčky. Vhodné pre ženy každého veku, ktoré hľadajú jednoduchosť, praktickosť a dlhú životnosť takto upravených nechtov.

led lampa

Ak sa chcete o svoje nechty alebo nechty svojich zákazníčok dokonale postarať, tak týmto spôsobom splníte všetky očakávania aj potreby. Nechty sú po aplikovaní vzhľadné, pôsobia prirodzene a hodia sa na každú príležitosť aj bežné nosenie.