Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Kvalitné pneumatiky zaručia bezpečnú jazdu

Kvalitné pneumatiky zaručia bezpečnú jazdu

Množstvá automobilov na cestách v každom ročnom období si vyžadujú opatrnú a bezpečnú jazdu. Vozovky sú neúmerne zaťažované jazdou prevažne ťažkých nákladných vozidiel, čo spôsobuje, že sa na cestách tvoria výmole a diery, s ktorými častokrát nerátame a prekvapia nás počas jazdy. Veľakrát však nemilo, prerezanou pneumatikou alebo defektom, ktorý je potrebné opraviť, aby vozidlo bolo schopné opäť jazdiť.

obrázok_2020-10-06_131747

Na všetky tieto problémy a nečakané situácie na cestách musíme byť pripravení a rátať s nimi, pretože pri každodennej premávke a dlhých jazdách sa pritrafí kadečo. V prvom rade treba mať pneuservis Dubnica na kolesách automobilu obuté vhodné pneumatiky čo sa dezénu týka a tiež typu, ktorý je vhodný na dané ročné obdobie, teda v zime zimné a v lete letné. Priebežná vizuálna kontrola stavu pneumatík je namieste a tú si viete urobiť aj sami, ale ak už potrebujete výmenu kolesa či pneumatiky alebo opravu defektu či jej dofúkanie, radšej sa obráťte na profesionálov. V pneuservisoch pracujú šikovní profesionáli, ktorí vám s tým radi pomôžu a urobia, čo bude v ich silách, aby ste mohli opäť vyraziť na cesty v bezpečnom vozidle. Ich servisy sú vybavené modernými náradiami a nástrojmi, ktoré im prácu uľahčujú a urýchľujú.

Na našom území je v prevádzke mnoho pneuservisov, aj v Dubnici nad Váhom majú pre svojich motoristov prístupné služby tohto druhu. V ich ponuke nájdete pneumatiky od renomovaných výrobcov, ktoré sú kvalitné, odhlučnené, správne dokážu tlmiť nárazy prenášané z vozovky a spĺňajú tak požiadavky na bezpečnú jazdu. Tu vám pneumatiky aj prezujú, tie, ktoré momentálne nemáte obuté, vám uskladnia, poprípade opravia a ak potrebujete nové, ponúknu vám celý sortiment pneumatík, stačí si vybrať.

winter-tires-2861853_1920

Okrem toho poskytujú aj:

-výmenu duší, pneumatík, ventilov, diskov

-opravu defektov,

-vyvažovanie kolies

-oprava diskov

-hustenie pneumatík

-uskladnenie, predaj a oprava pneumatík