Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Keď vám servis padne ako uliaty

Keď vám servis padne ako uliaty

Neviete nájsť dobrý a kvalitný auto či pneuservis? Aj ja som hľadala dlho. Nakoniec to zariadila náhoda. Šla som na pracovnú poradu na západ Slovenska. Všade kolóny, obchádzky a iné dopravné obmedzenia. Jednoducho, katastrofálna cesta. Keď som sa od svojho cieľa nachádzala necelú pol hodinu, ozval sa hlasný zvuk a podľa toho, ako sa moje auto začalo správať, som veľmi rýchlo pochopila, že som dostala defekt. Koleso si vymeniť viem sama. V tom nie som žiadna neschopná panička. Problém bol však v tom, že pri poslednej návšteve môjho servisu, sa mechanik musel veľmi snažiť. Zelené auto, o ktoré je opretá zelená gitara, stojí pred servisomKolesá utiahol tak, že som s nimi nemohla ani pohnúť. Oslovila som okoloidúceho pána. Aj keď sa naozaj snažil, výsledok bol podobný. Po chvíľke k nám prišiel mladík, ktorý zjavne navštevoval posilňovňu každý deň. Obaja páni sa snažili s kolesom pohnúť, no to si to ani nevšímalo. Žiadna kovová tyč po blízku, takže sme sa pomaly ale isto, dostávali do neriešiteľnej situácie.
Obom pánom som poďakovala a v hlave začínala vymýšľať plán B, keď tu zrazu prešla okolo slečna, ktorá mi povedala, že takých desať metrov za najbližšou budovou, je pneuservis Dubnica. Tam mi vraj vedia pomôcť aj na počkanie.Zelený model auta položený na betónovej ceste
Najprv som riešila problém, ako auto tých dvadsať metrov poposunúť. Nakoniec som usúdila, že do servisu zájdem pešo a uvidím. O svojej skúsenosti píšem preto, lebo by som vám tento pneuservis naozaj vrelo odporučila. Asi nikde, som nezažila tak ústretový prístup. Hlavný mechanik so mnou ku autu poslal mladíka, ktorý koleso odmontoval, nahodil rezervu a auto odviezol ku nim. Tam všetko pekne vyvážili a aj opravili defekt na pneumatike. Všetko netrvalo viac ako hodinu.
Od tejto doby, si výmenu pneumatík a iné opravy, ktoré nemusia byť urobené na aute ihneď, vždy naplánujem na čas, kedy mám okolo tohto podniku cestu.