Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Drahá nová motorka
Drahá nová motorka

Drahá nová motorka

Kúpa motocykla nie je lacnou záležitosťou. Už sa vidíte, ako predbiehate všetky autá, ktoré stoja v kolóne? Áno, je to veľmi pekný pohľad. Alebo by ste sa radi vybrali na výlet práve na motorke? Vždy je dôležité kupovať motocykel mimo sezónu. Počas hlavnej sezóny bývajú tieto motocykle veľakrát predražené a pritom ani nemusia zodpovedať danej cene aj kvalitou. Najviac ľudia kupujú svoje motocykle cez jarné obdobie. Ako ušetríte pri kúpe motocykla nejaké peniaze? Kupujte ho mimo sezónu. To je veľmi dôležité. V sezóne sú tieto motocykle omnoho drahšie ako inokedy.

motorka

Viete, že najnižšia cena za váš motocykel bude v mesiacoch október, november, december, január a február? Sú to najlepšie mesiace, kedy by ste mali zvažovať kúpu svojej motorky. Pre jazdu na motorke potrebujete aj príslušné vybavenie. Existuje veľa motorkárskych obchodov. V takýchto obchodoch nájdete vhodnú prilbu, ktorá vám sadne ako uliata a tiež aj motorkárske oblečenie. Videli ste už motorkára? Väčšinou sú aj v lete oblečení celí v čiernom dlhom oblečení. Niekedy len krútite hlavou. No, motorkári chcú vyzerať štýlovo, ak idú na motorke niekde. K motorkárskemu vybaveniu patria aj rukavice alebo aj vhodné okuliare, či kukla.

prilba

Nezabudnite si zakúpiť topánky na motorku. Niekedy je lepšie kúpiť si ojazdený motocykel oproti novému, pretože pri ojazdenom nepocítite po niekoľkých rokoch výrazne nižšiu hodnotu pri predaji ako pri novom motocykle. Taktiež nové motocykle sú veľmi náchylné na výrobné a optické vady. Aj pri ojazdených motocykloch môžete naraziť na stočené kilometre. Nie je to len bežným javom v autobazároch. Už aj predajne ojazdených motocykloch stáčanie kilometrov používajú veľmi často, aby mohli dať ojazdenému motocyklu vyššiu cenu ako by mala byť. Zakúpte si svoj ojazdený motocykel už dnes a ušetríte aj peniaze za kúpu.