Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Dopriať si vzrušujúce dotyky môžete kedykoľvek

Dopriať si vzrušujúce dotyky môžete kedykoľvek

Návštevníci Bratislavy sa snažia objavovať tajné zákutia tohto mesta a zároveň túžia zažiť aj nejaké dobrodružstvo či vzrušenie, a to im veľkomesto dokáže splniť. Nachádza sa tu totiž veľa salónov, ktoré ponúkajú sexuálne alebo erotické služby, kam môžeme zaradiť aj senzuálne masáže bratislavatantra.sk. Vyskúšať ich účinky však môžu aj domáci obyvatelia.

Masáž má byť príjemná

Nájsť odvahu a objednať sa na niektorú zo senzuálnych masáží nedokážeme ešte všetci, ale tí, ktorí sa ich už zúčastnili, majú vzrušujúce zážitky, možno doposiaľ nezažité. Obavy z prezradenia nie sú namieste, všetko prebieha veľmi diskrétne, v salóne sa vás ujme krásna masérka, ktorú si môžete objednať online spolu s typom masáže. Na rozdiel od klasického masírovania pri tantrickej sa masérka dotýka aj intímnych častí tela zákazníka, ak si praje aj masírovanie lingamu.

Klasický typ masáže však môžete vymeniť za trocha originálnejší a vzrušujúcejší, napríklad body, double body, special, magic či secret dark masáž, všetky sú spojené s hladkaním, stimuláciou a masírovaním až do bodu dosiahnutia vzrušenia či vrcholnej slasti a rozkoše. Zákazník sa v salóne po príchode môže osprchovať a obliecť si tradičný odev-sárong, aby mohli pristúpiť k samotnému rituálu-senzuálnej masáži. Ruky či celé telo šikovnej masérky sa vás budú dotýkať jemne, ale intenzívne, vy si tieto dotyky máte užívať, uvoľniť myseľ a telo, aby ste sa zbavili stresu a iba si užívali.

Vôňa navodí správnu atmosféru

Tantrická masáž je spojená s pozdravom „namaste“, ktorým vyjadríte úctu telu a prepojíte ho s mysľou do jedného celku. Po skončení rituálu, počas ktorého znie v salóne relaxačná hudba a vôňa je exotická, dostanete opäť možnosť osprchovať sa a aj chvíľu relaxácie, aby ste všetko prežité ešte raz precítili a vstrebali. Malým darčekom sa s vami v salóne rozlúčia dúfajúc, že sa k nim opäť vrátite a prežijete všetko ešte raz a intenzívnejšie.