Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Dbajme na svoje zdravie, odmenou nám bude kvalitnejší výkon v posteli

Dbajme na svoje zdravie, odmenou nám bude kvalitnejší výkon v posteli

Mnohokrát zabúdame, že zdravie je vlastne darom, ktorý nám bol daný a mali by sme si ho vedieť vážiť. https://www.babyweb.sk/uf-je-tarcha-kolko-moze-vazit-skolska-taska Nie každý totiž dostal podobný dar alebo mnohí žiaľ následkom nezdravého životného štýlu či s pribúdajúcim vekom o neho prichádzajú. Aj napriek tomu, že existujú závažnejšie ochorenia a problémy sa v tomto článku zameriame konkrétne na jeden problém, ktorý nie je vôbec ojedinelý, no zostáva tabu. Majú z neho strach predovšetkým muži a nejeden muž ho začína spoznávať. Ide o problémy s erekciou a my sa skúsime pozrieť na pár riešení, ako si udržať alebo dosiahnuť zlepšenie erekcie.

vášeň

Regulujte svoju hmotnosť a starajte sa o svoje srdce. Prirodzeným spôsobom, ako si zachovať zdravú alebo skvalitniť erekciu je strážiť si svoju hmotnosť, stravovať sa zdravo, nepriberať na tuku a veľa sa hýbať. Budete sa cítiť nielen sebavedomenšie, ale predovšetkým viac fit, a to sa podpíše aj na sexuálnej výkonnosti, respektíve je známe, že pohyb a zdravá životospráva napomáhajú ku kvalitnejšej erekcii a naopak, nedostatok pohybu, zvýšený cholestor, priberanie a celkový nezdravý životný štýl sú jej zabijakom.

Pravidelný prirodzený spánokje pre telo veľmi potrebný, pretože dobíja energiu a regeneruje organizmus. Nepravidelný alebo krátky spánok (kratší ako 7 hodín) môže narušiť odliv a príliv hormónov, ktoré sa podpisujú pod sexuálnu potenciu. Koniec koncov (neželená) erekcia sa u mužov niekedy dostaví práve počas spánku. Ide o výsledok prietoku krvi do penisu a čím človek dlhšie spí, tým je prietok prirodzenejší.

muž

Prirodzeným liečivom je pravidelný sex alebo pozor na jeho zanedbávanie. Čím sa stáva sex pravidelnejším, tým kvalitnejšia a dlhšie trvajúca býva erekcia. Samozrejme aj naša schopnosť ovládať ju a získavať kvalitnejšie sexuálne zručnosti. Každopádne je známe, že erekcia získava na kvalite pravidelným sexuálnym stykom.