Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Auto ako zo škatuľky

Auto ako zo škatuľky

Ak vlastníte motorové vozidlo, jednoznačne sa nevyhnete ani návštevám autoumyvárne. Niektorí ľudia, si automobil umyjú na svojom pozemku, alebo priamo pred panelákom. Ani jeden z týchto príkladov, však nie je ideálny. Pri umývaní auta s čistiacim prostriedkom a čistou vodou, mu neposkytnete to, čo pri umývaní v umyvárni. Reč je napríklad o takých drobnostiach, ako je ošetrenie laku voskom. Po jednom, či dvoch razoch sa vášmu autu síce nič nestane, ak však budete jeho „hygienu“ takto zanedbávať dlhodobo, prejaví sa to na jeho celkovom výzore.
Ak umývate auto pred panelákom, mali by ste vedieť, že sa takto môžete dostať aj do problémov. Zákon to totiž nepovoľuje. Stačí jeden „prajní“ sused, ktorý na vás zavolá políciu, no a pokute sa bohužiaľ nevyhnete.

umytí aut

Nájdite si spoľahlivú firmu

Tak, ako to býva v prípade servisov, by ste si mali nájsť stálu a overenú umyváreň. Ako ju rozpoznať? Snažte sa vždy pozerať na poskytované služby, prístup zamestnancov a samozrejme aj cenu, i keď nehovoríme o závratných položkách. Pokiaľ vám prvá umyváreň nebude vyhovovať, nevzdávajte to a hľadajte ďalej. Pri dnešnej vysokej konkurencii, to určite nebude ťažké.

Ručná má svoje výhody

Niekto obľubuje umyvárne, kde sa o auto postarajú mechanické kefy. Niekto zas tie ručné. Druhý prípad má mnohé výhody. Asi tou hlavnou je, že sa o svoje auto môžete postarať sami, a to pekne do posledného centimetra. Navyše hrozí menšie riziko poškodenia laku, či spätných zrkadielok. Ak hľadáte miesto, kde nájdete všetky potrebné služby pod jednou strechou, navštívte ručnú autoumyvaren Dubnica Pitstopservis.
O tom, či bude o vaše auto naozaj dobre postarané, rozhodujú aj používaná kozmetika, teda šampóny, či utierky na usušenie auta. V prípade umyvárne Dubnica, môžete očakávať naozajstnú kvalitu.

šampon na auta

  • Kvalitná talianska a anglická auto kozmetika značiek Marfa a Autoglym
  • Používanie kvalitných šampónov s neutrálnym pH
  • Jemné utierky z mirkovlákna