Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Ako predísť pomerne rozšírenému problému- poruchám s erekciou

Ako predísť pomerne rozšírenému problému- poruchám s erekciou

Pokiaľ sme zdraví a takisto nemáme problém s dosiahnutím kvalitnej erekcie, prakticky si naše zdravie moc nevážime, nad všetkým mávneme rukou a z rád o zdravom životnom štýle si robíme srandu. Akonáhle sa však dotyčný problém a to najmä s poruchou erekcie začne týkať aj nás, veľa vecí si začneme uvedomovať osobnejšie a teda do hĺbky. Potom zrejme zmeníme názor a až potom sa možno staneme jedným z tých, čo rady o zdravom životnom štýle propagujú ďalej. A to je ten lepší prípad.

milenci

Dôležité je tento problém si priznať a následne hľadať príčiny, ale predovšetkým riešenia.
Nie sme však jediní, čo si myslia alebo mysleli, že v mladom veku, kedy máme dostatok testosterónu, vyššiu dávku sexuálneho apetítu a s erekciou nemáme žiaden problém, že to tak zostane natrvalo. Túto našu kondíciu však ovplyvňuje priveľa faktorov na čele so životosprávou a stresom. Áno, podstatným faktorom je aj stres, ktorý je vlastne zabijakom stimulujúcej látky, ktorá sa stará o náš sexuálny apetít a zdravú potenciu.

  • V skratke tak môžeme povedať, že poruchy erekcie sú vyvolané fyziologickými alebo psychologickými faktormi.

K možným príčinám sa môžu radiť zdravotné problémy, ktoré aj keď si to nemusíme uvedomovať, majú vplyv na nedostatočnú či neúplnú erekciu. Tieto choroby majú charakter pravdepodobne srdcovocievneho ochorenia, ale vylúčené určite nie sú ani psychické choroby alebo hormonálne.
V každom prípade by bolo najideálnejšie, ak by ste vyšetrenie zverili svojmu lekárovi.

kondom

Stále sú však populárne pomôcky v podobe tabliet, ktoré pomôžu vždy, kedy je to treba a to pomerne veľmi rýchlo a efektívne. Sú to prípravky typu viagra alebo ich lacnejšie, no silné generiká.
Podceňovať by sme však určite nemali ani vyhýbanie sa vyššie zmieneným faktorom, ktoré problémy s erekciou môžu spôsosobovať.