Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Aby fungovalo všetko tak ako má!

Aby fungovalo všetko tak ako má!

Autá majú dnes skutočne takmer všetci. No nie všetci sa však bohužiaľ, o ne starajú tak, akoby mali. Mnoho ľudí navštívi autoservis až v prípade, kedy už nemôžu spraviť nič iné a nemajú na výber. Dôležité je však to, že takýmto správaním ohrozujú bezpečnosť cestnej premávky, teda svoje vlastne zdravie, ale aj zdravie veľmi veľa ďalších, náhodných ľudí.koleso auta
Auto má dnes už takmer každý, no málokto sa o svoje vozidlo stará tak, akoby sa starať skutočne mal. Jazdiť na neopravenom, starom alebo zanedbanom vozidle je veľmi nebezpečné a okrem vysokej pokuty vám hrozí aj vážne ohorenie na zdraví. V prípade šoférovania dopravného vozidla je veľmi dôležité si neustále uvedomovať, že vlastne riadite nebezpečnú „zbraň“, ktorou dokážete ublížiť pri nedostatočnej opatrnosti nie len sami sebe, ale aj veľa ďalším ľuďom. Prvé a najdôležitejšie, čo teda môžete spraviť, samozrejme okrem toho, aby ste šoférovali podľa predpisov je udržiavať svoje auto v perfektnom stave.
Málokto si však to, aká je údržba auta nesmierne dôležitá uvedomuje. Ľudia ju väčšinou odkladajú na poslednú chvíľu, kedy však už môže byť úplne neskoro. Oprava auta, ak je s ním niečo v neporiadku by sa mala preto okamžite stať všou prioritou, ide predsa o bezpečnosť všetkých vo vašom okolí a koho stretnete na cestách.motorka pri jazde
PITSTOPSERVIS v Dubnici nad Váhom vám preto ponúka množstvo služieb od autoservisu, cez pneuservis až po konečný vzhľad vášho auta – autoumyváreň. Starajte sa preto o svoje auto na jenom jedinom mieste a vybavte všetko naraz. So službami, ktoré skutočne stoja za to. Dajte si vymeniť pneumatiky, disky alebo napríklad duše na vašom aute, zistite celkovú diagnostiku vášho auta a napokon odíďte aj v oveľa čistejšom aute, ako ste prišli vďaka ručnej autoumyvárke na tom istom mieste! Nikdy svoje auto nezanedbávajte a riešite problémy s ním spojené včas, aby ste predišli problémom.