Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
10 rád ako vybrať dobrú predajňu pneumatík

10 rád ako vybrať dobrú predajňu pneumatík

O svoje auto sa snažím starať príkladne. Ak sa na ňom niečo pokazí, kupujem zásadne nové a originálne diely. To isté platí aj o pneumatikách. Žiadne „neznačkové“ alebo dokonca opotrebované, sa na mojom automobile nemôžu vyskytnúť. Preto som pomerne dlho hľadal dobrú predajňu pneumatík, s kvalitným tovarom a službami na úrovni. dnes kupujem pneumatiky z Dubnice. Hneď vedľa predajne je aj pneuservis, takže to mám všetko pekne po ruke. Nasledujúcich desať rád je určených pre tých, ktorý svoju vysnívanú predajňu ešte nenašli.Pneumatika na čiernom športovom aute.jpg

V dobrej predajni pneumatík:

  1. Vám vedia poradiť ohľadom výberu, kvality, životnosti, jednoducho ohľadom všetkého.
  2. Majú široký výber pneumatík. Nájdete tam kúsky za naozaj nízke ceny, ale aj drahý tovar pre tých, ktorí sú v tejto oblasti naozaj nároční.
  3. Vedia reálne zhodnotiť, aký typ pneumatík potrebujete. Nesnažia sa vám predať len to najdrahšie.
  4. Majú svoj zmluvný pneuservis alebo je pneuservis rovno pri predajni. Vďaka takejto maličkosti viete ušetriť a vyvarovať sa tomu, že mechanik, ktorý pneumatiky bude meniť sa bude vyhovárať na ich kvalitu a opačne.
  5. Majú dlhú otváraciu dobu a sú otvorení aj cez víkendy. Keď chodíte do práce, https://upcr.cz/volna-mista-128 tak tento detail je podľa mňa nesmierne dôležitý.
  6. Môžete získať vernostné zľavy. Predsa len, keď si kupujete pneumatiky za niekoľko stoviek každý druhý rok, tak nejaká tá zľavička je namieste.
  7. Držia tovar na opravu pneumatík a s prípadnou opravou drobných poškodení vedia aj reálne pomôcť či poradiť. Taktiež sa vás nesnažia presvedčiť, že nutne potrebujete nové pneumatiky.

Biele auto ide po poľnej prašnej ceste.jpg

  1. Existuje aj telefonické alebo online poradenstvo, a to ohľadom všetkého, čo sa týka pneumatík.
  2. Si môžete pneumatiky objednať online alebo telefonicky pred svoje dvere. Keď už viete, aké pneumatiky potrebujete, verte, že je to veľmi nápomocná služba.
  3. Sú ceny pneumatík také, aké majú byť. Tým mám na mysli, že keď tie isté pneumatiky inde stoja dvakrát menej, môžete veľmi jednoducho zistiť, že ceny sú poriadne predražené, no a to nie je dobré.