Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Problémy sa odrážajú v sexe

Problémy sa odrážajú v sexe

Nikdy som nemal s ničím vo svojom živote problém. Viem, že je to možno trochu naivné, ale naozaj som si myslel, že bude vždy všetko v poriadku a že jednoducho budem spokojný so všetkým, čo je okolo. Verte tomu, že nakoniec sa proste musíte zamyslieť nad tým, že nie vždy bude všetko presne podľa vašich plánov. A vtedy je jasné, že nakoniec to bude perfektné. Ale musíte urobiť maximum preto, aby ste sa s tým vedeli zmieriť. Lebo viete, ľudia, ktorí jednoducho urobia všetko, aby bol ich život perfektný, v podstate ani poriadne nežijú. Ja som sa tým nezaoberal. Ale mal som sa. Pretože keď sa mi môj život totálne zrútil, zrazu som nevedel, čo skôr. Moja práca bola v krachu. Môj vzťah haproval, pretože mi to v posteli nešlo a mal som problémy s erekciou. Obviňovala sa z toho a ja som jej to nevedel vyhovoriť. Až potom, keď som jej vysvetlil, čo sa naozaj deje a čo je pre mňa skutočne veľmi bolestivé.

blondýna

Problém, ktorý sa dá rýchlo vyriešiť

Našťastie sa toho hneď chytila a urobila všetko preto, aby bol náš sexuálny život presne taký, aký býval. Keď našla extra super p force, tak som bol najprv naozaj veľmi skeptický. Keď som to však vyskúšal, bolo mi jasné, že vie, o čom hovorí a že vie aj to, čo bude najlepšie pre náš vzťah. Skúsili sme, ako nám to ide a zistili sme, že sme v posteli ešte lepší, ako sme boli predtým. Do práce sme chodili dobre naladení a keďže som bol vždy v pohode napriek tomu, že sa mi nedarilo, zrazu sa všetko zlepšilo.

balet

A to bolo niečo, čo ma naozaj tešilo. Som šťastný, pretože to znamená (a teda mám pocit, že to tak bude), že sa mi začne opäť dariť a budeme všetci spokojní. Teším sa, že to bude presne niečo, čo ma bude tešiť. Viem, že budem mať lepšiu prácu a som z toho nadšený. Jasné je, že to nakoniec bude oveľa a naozaj oveľa lepšie. A vďaka sexu bude všetko naozaj lepšie.