Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Pozrite sa na to, čo chcete vy

Pozrite sa na to, čo chcete vy

Keď som bola mladšia, snívala som o tom, že bude všetko presne také, ako som snívala. Nech sa deje čokoľvek, musíte si držať svoje sny z detstva. A aké boli tie moje? Chcela som byť krásna. Chcela som byť úspešná. A chcela som vyzerať ako modelky z časopisov. Aj keď možno niekedy nemusíte rozmýšľať nad tým, čo je okolo vás, mali by ste sa pozrieť na to, čo naozaj chcete. A keď som chcela byť krásna, bolo mi viac, než len jasné, že som jediný človek, ktorý s tým môže a musí niečo urobiť. Ono to predsa nie je len tak. Musíme sa pozrieť na veci reálne a musíme sa pozastaviť nad tým, čo sme skutočne ochotný urobiť, aby boli veci lepšie a krajšie. Aj keď sa to možno celkom nezdá.
zavřené oko ženy
Vedela som, čo naozaj chcem, aby bolo na mne výrzané.Boli to oči. O tom som vždy snívala a bolo mi jasné, že som jediný človek, ktorý s tým môže niečo urobiť. Rozhodla som sa preto, že si zaostarám umelé mihalnice. Moje oči sa mi páčili, ale moje riasy? Tie teda neboli nič moc. A aj keď sa vám to možno nezdá, niekedy skutočne stačí maličkosť k tomu, aby boli oči obrovské, krásne a priam dokonalé. A ja som to takýmto spôsobom dosiahla.
oko muže
Mať umelé mihalnicebolo niečo, po čom som v kútiku duše vždy túžila, ale hanbila som sa o tom hovoriť, pretože predsa len, bolo to niečo, čo ľudia už z princípu odsudzovali. Neviem prečo, asi preto, že to pôsobí umelo. Ale keď si vyberiete dobre a keď ste rozhodnutý, že to, čo naozaj vidíte, je pre vás to pravé, tak už viac nemáte nad čím premýšľať. Stačí len, keď urobíte všetko preto, aby ste boli sami so sebou spokojný. Stačí naozaj tak málo. A viete, čo ešte? Stačí, keď sa to bude páčiť vám. Preto som sa rozhodla, že už ďalšie veci nebudem riešiť. Stačí, keď sa na to pozriem presne takýmto spôsobom, no nie? Nakoniec je to presne to, čo by človek mal chcieť.