Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Ktorý druh umelých mihalníc si vybrať?

Ktorý druh umelých mihalníc si vybrať?

Na trhu sa s vysokou popularitou stretávajú nielen umelé nechty, ale aj umelé mihalnice.Vďaka týmto možnostiam si tak môže krásu dopriať každá žena a nespoliehať sa len na to čo nadelí samotná príroda.
Navyše v tomto prípade ide o celkom bezbolestné riešenie, ktoré sa dá obmieňať, doplňovať a zakaždým možete vyzerať inak. A práve preto sú na trhu nielen tieto možnosti, ale aj pestrý výber variant, ktoré si možete nechať aplikovať.
Poďme sa teda pozrieť, aké možnosti ponúkajú umelé riasy a v čom spočíva rozdiel medzi nimi?

kráska

Ak ste sa rozhodli pre 3D riasy, tak okrem toho, že si nimi možete zahustiť či predlžiť vaše prirodzené, tak vy si dokonca možete vybrať aj z rôznych druhov materiálov. A síce norkové, hodvábne alebo syntetické.
Norkové 3D mihalnicepatria k preferovaným variantom predovšetkým u samotných celebrít, ktoré vás môžu inšpirovať k ich aplikácii. Sú obľúbené hlavne preto, že dokonale imitujú riasy prirodzené a sú tiež veľmi ľahké. Na ručnú výrobu je používaná srsť norky sibírskej.

Hodvábne 3D mihalnice sú charakteristické nielen jemnosťou a ľahkosťou, ale sú tiež veľmi pružné a mäkké. Okrem toho sú veľmi trvácne a dobre znášajú aj kontakt s vodou, takže nestrácajú tvar a nie je potrebné ich upravovať.
Syntetické alebo inak zvané akrylové 3D mihalnice patria k najpoužívanejším a to predovšetkým vďaka nízkej cene. Vyrábajú sa z akrylátu a aj preto sú veľmi pevné a robustné. Okrem toho prinášajú aj rôzne možnosti zakrivenia a hrúbky a tým pádom si možete nechať urobiť výrazne husté mihalnice.

šminky

Každá z variant má niečo do seba, ale kvalita a konečný efekt nie je závislý len na samotných umelých riasach, ale tiež na výbere kvalitného lepidla. Ďalším dobre zvoleným krokom je šetrné odstraňovanie, aby vaše prirodzené riasy zostali nepoškodené.