Venujete sa neobvyklým koníčkom, zaujímavému športu alebo pestujete exotické rastliny? O svoje skúsenosti sa môžete podeliť na našej webovej stránke.
Detský matrac

Detský matrac

Čo je okrem jedla a pohybu pre naše zdravie ešte také dôležité? No predsa spánok. Sami dobre viete ako zle sa cítite, keď spíte malo alebo nekvalitne. Telo je potom unavené a vám sa nič nechce. A o to dôležitejší je spánok pre malé deti. Prvé roky a najmä mesiace života sú pre rozvoj motoriky a mentality pre dieťa najdôležitejšie. A viete kedy sa najmenšie deti najviac vyvíjajú? Áno, v spánku. Preto mnoho pediatrov a odborníkov odporúča dodržiavať predpísaný čas spánku u detí. Dôležité však nie je dodržať len optimálny čas spánku, ale vytvoriť aj vhodné podmienky pre kvalitný spánok. Jednou z nich je aj výber vhodného matrace do postieľky.

matrac

Kvalitný matrac do postieľky by mal spĺňať viaceré kritéria. Popredný predajcovia segum.sk majú v ponuke kvalitný detský matrac Baby, ktorý spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky. Dôležité je jadro matraca. Matrac by mal byť vyplnení vhodným materiálom. Detský matrac Baby je vytvorený z prírodného gumokokosu, ktorý má výborné termoregulačné vlastnosti, je antibakteriálny, čím chráni pred šírením roztočov a mikroorganizmov, je vzdušný a dobre prepúšťa vlhkosť. Výhodou je rýchle schnutie, čo sa hodí najmä v prípade pomočenia dieťaťa. Jadro z gumokokosu zabezpečí dobrú oporu chrbtici a vytvára tak predispozíciu na jej zdravý vývoj.

matrac

Dôležitá je tiež výška matraca do detskej postieľky. Pokiaľ sa rozhodnete pre používanie detského monitoru dychu, ktorý sa umiestňuje pod matrac, je dôležité aby výška matraca nebola viac ako 10 cm. Segum Baby https://www.segum.sk/produkt/baby matrac má výšku do 9 cm a strednú tvrdosť. Prekvapí vás tiež nosnosť matraca. Ľahko zvládne dieťa až do 20 kg. Výhodou sú tie snímateľné poťahy, ktoré môžete ľahko prať aj samostatne. Sú antibakteriálne a vzdušné.Pokiaľ aj vy riešite otázku matraca do detskej postieľky voľbu číslo jedna by rozhodne mal byť prémiový matrac Baby od segum.sk.